Romanian translation

More
11 Jul 2013 11:39 - 11 Jul 2013 11:39 #1203 by extradragon
Replied by extradragon on topic Romanian translation
18 iulie mersi la fel - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Last edit: 11 Jul 2013 11:39 by extradragon.
The following user(s) said Thank You: Gelu

Please Log in to join the conversation.

More
30 Jul 2013 23:26 #1260 by Gelu
Replied by Gelu on topic Romanian translation
Multumesc. Nu e graba cu traducerea. Cand e gata, e foarte bine. Sunt si asa profund recunoscator pentru faptul ca un om pe care nu l-am cunoscut niciodata pana acum, isi rupe din timpul lui (banuiesc ca si acela foarte limitat si asa) si face un lucru destul de anevoios si consumator de timp.
As fi nesimtit daca as insista. Multumesc si daca pot sa ajut si eu cu ceva in schimb, o sa incerc sa ma achit de acest lucru cu placere.
Multumesc din nou.

Creare site web de prezentare ieftin si rapid

More
05 Aug 2013 12:48 - 05 Aug 2013 17:57 #1303 by extradragon
i finish the translate in romanian
Last edit: 05 Aug 2013 17:57 by extradragon.
The following user(s) said Thank You: Gelu

More
05 Aug 2013 13:08 #1304 by Gelu
Tnx. Multumesc. ;) Sper sa fie util si altora. O sa incerc (in limita timpului disponibil) sa popularizez acest lucru.

More
05 Aug 2013 16:34 - 05 Aug 2013 16:35 #1305 by extradragon
Cu placere!
Sa ma anunti daca e ceva airea si daca nu te descurci trebuie sa astepti sa faca ei arhiva cu tot cu instalare ... ca nu stiu daca ma lasa sa o fac eu si sa o urc.
Daca vrei sa fac una cu instalare automata sa-mi spui.
Last edit: 05 Aug 2013 16:35 by extradragon.

More
05 Aug 2013 16:48 #1306 by Gelu
Poate ar fi bine sa fie pusa pe forum si aceasta arhiva (pana reusesc ei sa faca acest lucru) iar cine are nevoie isi ia arhiva de aici. Oricum, eu i-am anuntat ca ati terminat traducerea. Poate ar fi bine sa fie contactati prin formularul de contact sau e-mail, raspund destul de repede.
Pana a fost gata traducerea, eu am folosit JEA (Joomla Estate Agency), raspund infiorator de greu (daca raspund) si are o droaie de bug-uri. Fiind insa singura tradusa care sa-mi ofere ce voiam, am "carpacit-o" pe ici-colo si mi-am facut treaba cu ea.
Multumesc din nou pentru efortul facut. Daca pot sa fiu util cu ceva, incerc sa ma revansez.

Time to create page: 0.381 seconds